Upozornění: Tato dražba již proběhla a je přesunuta do archivu. Prohlédněte si aktuální nabídky a dražby automobilů.

Aukce automobilu Volkswagen Golf Sportsvan


přidáno 19. 10. 2021

proběhne online

detail pouze pro členy

ID #2098
Vyvolávací cena

130 000

Odhadní cena

300 000 Kč

Dražební jistota

20 000 Kč

Aukce automobilu Volkswagen Golf Sportsvan
Další fotografie jsou k dispozici pouze našim členům.

Staňte se členem, odemkněte všechny informace!

Aukce automobilu Volkswagen Golf Sportsvan je dostupná pouze pro členy. K získání všech informací, celého popisu, fotografií, dražebních vyhlášek, znaleckých posudků a všech podrobností se stačí stát našim členem.

 • fotografie
 • vyvolávací a odhadní ceny
 • kde se dražba koná
 • dražební vyhláška
 • další informace a popis
 • kontaktní osoby
 • znalecký posudek u nemovitostí

Naši členové mají mnoho výhod a plný přístup ke všem dražbám, aukcím a nabídkám. Nakupujte chytře a levně. Ušetříme vám čas a peníze!

Připojit se

Často kladené dotazy

Jste u nás poprvé? Přečtěte si jak to u nás funguje a co potřebujete vědět o exekučních dražbách. Na vaše nejčastější otázky naleznete odpověď níže.

 • Je možná prohlídka automobilu?

  Obáváte se, že si dražený či nabízený automobil nemůžete předem prohlédnout? Nemějte strach, před každou dražbou je umožněna řádná prohlídka na kterou můžete vzít klidně svého automechanika. Vše si tak můžete důkladně prohlédnout a vyhodnotit správně stav automobilu.

  Termíny prohlídek mohou být hromadné a jsou uváděny v dražební vyhlášce, v popisech a detailu dražby nebo přímo na stránkách konání dražby. Pokud termín prohlídky není uveden, je možné termín dodatečně sjednat skrze kontaktní osobu, která je uvedena v detailu dražby.

 • Je zakoupení ojetého automobilu z výběrového řízení nebo dražby bezpečné?

  Ano, dražby a výběrová řízení jsou jednou z nejbezpečnějších metod jak koupit ojetý vůz! Po vydražení automobilu zanikají ze zákona veškerá zástavní a zadržovací práva. Po zakoupení je tedy automobil váš a nikdy si ho již nemůže nárokovat.

  Navíc pokud automobil vydražíte levně, nemusíte splácet žádné dluhy! Vydražená cena je navíc konečná.

 • Jaké jsou typy dražeb a nabídek?

  Dražby můžeme rozdělit na dva typy:

  • fyzická - dražba, kam se musíte osobně dostavit
  • elektronické - dražba probíhající online

  Typ dražby je vždy určen a informaci o typu dražby zveřejňujeme v každém detailu dražby.

  Mimo dražby také zveřejňujeme například nabídky výběrových řízení, které fungují zcela odlišně. Do výběrových řízení se zapojíte pouze odesláním (elektronicky skrze e-mail či poštou) vaší nabídku na daný automobil, nemovitost či věc.

 • Jak se zapojím do dražeb nebo výběrových řízení?

  Nejprve je potřeba zjistit, o jaký typ dražby nebo nabídky se jedná. Pokud se jedná o fyzickou dražbu, je potřeba se dostavit na uvedenou adresu a prokázat totožnost. Můžete dražit jako fyzická osoba nebo jako právnická osoba - záleží na předloženém dokladu. Jedná-li se o elektronickou dražbu, v každém detailu dražby naleznete odkaz, kde se dražba probíhat. Je potřeba mít ověřený účet a splňovat všechny požadavky dražitele, abyste se mohli účastnit. Ověření účtu může trvat až několik dní, proto nečekejte na začátek dražby a připravte váš účet předem.

 • Platí se dražební jistina?

  V případě, že je dražební jistota vyžadována, je tato skutečnost uvedena v detailu dražby a dražební vyhlášce, která je součásti popisu dražby. Vydražíte-li předmět dražby, dražební jistota se započítá do konečné ceny. V ostatních případech vám bude dražební jistota vrácena po ukončení dražby.

Připojte se k dalším 6 000 zákazníkům a odebírejte newsletter

Souhlasím s užitím osobních údajů