Jste u nás poprvé? Přečtěte si, jaké informace u nás najdete a co nabízíme.

Publikováno 25. 03. 2016    Čtení na 2 minuty

Představte si, že se denně konají výhodné dražby, o kterých vůbec nevíte a přitom byste o nemovitost, majetek či automobil měli velký zájem, protože jejich vyvolávací cena začíná na 1/3 odhadní ceny! Proč o dražbách nevíte? Mnoho dražeb subjekty totiž vyvěsí pouze na své úřední desce a téměř nikdo, až na pár vyjímek, se o tom nedozví. Subjekty nemají žádnou další povinnost. Našim úkolem je tyto úřední desky procházet a shromažďovat data, abychom vás mohli včas informovat o výhodných dražbách, které stojí za to navštívit. 

Vítejte na portálu NaDražby.cz, který vás zavede do světa exekučních dražeb. Jste u nás poprvé? Věnujte prosím pár minut k přečtení tohoto článku a dozvíte se informace o tom, jak tento portál funguje a co nabízí. 

Jak funguje portál Na dražby

Služba portálu NaDražby.cz spočívá v poskytování informací o nedostupných a výhodných exekutorských dražbách nemovitostí, movitostí a automobilů konaných na území České republiky. Portál zpracovává, analyzuje a shromažďuje data exekučních dražeb. Na tomto portále naleznete výhodné a aktuální exekuční dražby, které pečlivě zpracováváme každým dnem a následně zpracované informace poskytujeme našim členům. Dražby na tomto portále nejsou námi pořádané.

Na webové stránky umisťujeme dražby, které jsou přístupné po registraci a aktivování členství. Některé dražby, označené jako neprémiové, jsou dostupné i pro uživatele se základním bezplatným tarifem. 

Základní registrace na portálu NaDražby.cz je zcela zdarma, ale doporučujeme vám zvolit a vyzkoušet některou z placených variant.

Exekuční dražby

Dražby automobilů, movitostí či nemovitostí jsou od soudních exekutorů, insolvenčních správců a jiných subjektů. Tyto dražby vznikají nesplacením závazků, tedy pokud má například firma dluhy, soud nařídí exekuci a vzniká dražba, kterou objevíte právě na tomto portálu. 

K dražbám poskytujeme veškeré shromažděné důležité informace potřebné k dražbě a její zúčastnění. V detailu dražby uvidíte dražební vyhlášky, dokumenty související s dražbou, detailnější popis, kontaktní osobu, místo konání dražby a spoustu dalších informací. 

Členství

Investice do členství u nás se vyplatí! Pokud chcete služby vyzkoušet, měsíční členství stojí 299 Kč. Výhodné roční členství stojí 999 Kč a jeden den vás vyjde pouze na 2.7 Kč! Poskytujeme také členství, které je zdarma.

Rozdíl mezi placeným členstvím a členstvím zdarma je značné. Všechny prémiové aukce zobrazujeme pouze aktivním členům, tedy členům se zaplaceným členstvím, a zbylé aukce zobrazujeme všem. Každá dobrá služba něco stojí. 

Mimo aukce aktivní členové získávají také naši 100% podporu a přístup do všech částí webu a funkcí. Díky nám se zúčastníte aukcí, na kterých ušetříte desítky tisíc korun. Nakupujte chytře, levně a 100% legálně.

Připojte se k dalším 6 000 zákazníkům a odebírejte newsletter

Souhlasím s užitím osobních údajů