O projektu NaDražby.cz

Webový portál NaDražby.cz vznikl v prosinci roku 2015 na základě stále se rozšiřující poptávky po exekučních dražbách a insolvencích. Naší službou je poskytování veškerých nedostupných a lukrativních informací o nedobrovolných dražbách, prodeji nemovitostí, movitostí nebo automobilů a předat je v uceleném způsobu našim členům.

Členové mající aktivní členství získávají přístup k veškerým informacím, funkcím a prémiovým dražbám na portálu NaDražby.cz. Díky těmto informacím můžete ušetřit tísíce korun. Vyvolávací ceny dražeb jsou většinou stanoveny na 1/3 odhadní ceny!

Vyhledáváme a třídíme pro vás ty nejzajímavější nabídky ze světa dražeb v České republice. Procházíme přes 5.000 úředních desek!

Snažíme se o maximální přehlednost a jednoduchost našich webových stránek a dbáme o pohodlí našich členů. Reagujeme na podněty, které nám naši členové zasílají a díky nim neustále vyvíjíme systém dopředu.

Den co den přidáváme nový obsah a udržujeme stránky v aktuální podobě. Přidejte se k nám a pronikněte s námi do světa dražeb!

Připojte se k dalším 6 000 zákazníkům a odebírejte newsletter

Souhlasím s užitím osobních údajů